تنها بلوک فوم دار، دارای فاق و زبانه، با ترکیبات مقاوم در برابر رطوبت، بدون جمع شدگی و نشست

با بیش از 5 سال فعالیت، تحقیق و بررسی انواع متریال مورد استفاده دیوار در صنعت ساختمان اعم از بلوک های گازی اتوکلاو و غیراتوکلاو، هبلکس، لیکا و clc، پنل های پیش ساخته ی بتنی و گچی، تری دی پانل و دیوارهای درای وال از قبیل فایبرسمنت،  کلسیم سیلیکات و کناف، امروز دیواری به شما معرفی میکنم که با حذف تمامی مشکلات دیوارهای ذکر شده و با داشتن ویژگی های ویژه و خاص، ضمن داشتن وزن سبک دارای قیمتی بسیار ایده آل است.

(عایق، سبک، سریع، ارزان)

e1
e3
e2
e3456
e4
e15
e6
e9

پنل لیبرا:

1- ترکیبات مخصوص این بلوک که انحصاراً در اختیار شرکت ما می باشد، از بهترین ویژگی این دیوار است.
این ترکیبات باعث شده دیوار در کنار جذب بسیار خوب آب که ایده آل برای بحث ملات گیری و گچکاری و… است، به هیچ عنوان ترک خوردگی، نشست، طبله کردن و تغییر ابعاد نداشته باشد. این مسئله باعث گردیده در استانهای شمالی و جنوبی که دارای هوای بسیار مرطوب هستند با استقبال بالایی روبرو باشیم.

2-  فوم پلی استایرن مرکزی (آنتی فایر) باعث سبکی وزن پنل و رعایت 100 درصدی مبحث 19 گردیده است.

3-  شکل مخصوص و ویژه ی پنل با ابعاد 66 در 30 که باعث حمل و اجرای سریع و راحت گردیده و دیوار درز کمتری دارد. دارای فاق و زبانه ذوزنقه ای شکل که باعث خودترازی صد در صدی  و اجرای راحت و اتصال محکم و ایده آل است.

4-  بدون هیچگونه جمع شدگی و نشست و ترک خوردگی (بر خلاف هبلکس) و بدون نیاز به گچ و خاک که هم وزن دیوار و سازه را سبک میکند و هم سرعت اجرا را بالا برده و دستمزد اجرایی را کاهش می دهد. (بصورت تضمین واقعی)

5- اتصال توسط چسب انجام می گردد که این چسب بصورت رایگان ارائه می شود.

6- وزن سبک دیوار (یک مترمربع دیوار به ضخامت 9 سانتیمتر برابر با 70 کیلوگرم و به ضخامت 13.5 سانتیمتر برابر با  90 کیلوگرم) می باشد که این وزن با توجه به عدم نیاز به گچ و خاک برای ساختمان بسیار ایده آل و در سبک سازی ساختمان تأثیرگذار است.

جهت مشاوره و دریافت لیست قیمت با ما در ارتباط باشید.

هیچگاه از مشاوره و شروع یک تحقیق متضرر نخواهید شد