بلوک دیواری تکنووال محصولی دیگر از گروه مهندسین ساختمان فرهود است که با مشخصات فنی بسیار ویژه مورد استقبال فعالان ساخت و ساز می باشد.

t1
tec2
tec1
q1
tec3
tec4

بلوک تکنووال

پانل های سبک تکنووال با ساختار کامپوزیت معدنی که عایق کم نظیر صوت، حرارت و برودت است فاقد هرگونه مواد شیمیایی و صد در صد نسوز بوده و به روش اکستروژن (پرسی) تولید میگردد. این محصول با نحوه اتصال منحصر به فرد خود به ابعاد 10*20*50 سانتیمتر و 15*20*50 سانتیمتر سرعت اجرای بالاتری نسبت به سایر مصالح متداول دیوار چینی موجود در بازار دارد.

ترکیب دیوار سبک و حذف قطعی گچ و خاک، کاهش بار مرده ساختمان را به همراه دارد که در نهایت باعث  کاهش وزن و مقاطع سازه و فنداسیون و در نتیجه کاهش هزینه ها خواهد شد. همچنین زمان کمتر دیوار چینی و حذف زمان اجرای گچ و خاک منجر به کاهش کلی زمان ساخت و ساز و در نتیجه کاهش هزینه ها میگردد.

پانل تکنووال به دلیل قطعات بزرگتر و حذف ملات ماسه سیمان موجب اجرای سریع تر با نیروی کار کمتر خواهد شد و استفاده از چسب مخصوص باعث حذف کیورینگ (آب دهی دیوار) میگردد. همه متخصصین و فعالان صنعت ساخت و ساز به این نکته آگاهی کامل دارند که کاهش زمان اجرا و سبک سازی اصولی و منطبق بر مباحث ۱۹ و ۱۸ مقررات ملی ساختمان بدون شک، کاهش هزینه های تمام شده و افزایش کیفیت ساخت و ساز را برای سازندگان و در آینده برای ساکنان را به ارمغان خواهد آورد.

مزایا:

– سبک

– عایق صوت، رطوبت و حرارت

– غیرقابل اشتعال

– سرعت بالای اجرا

– تراز صددرصد و بدون نیاز به مرحله گج و خاک

– بدون جمع شدگی و نشست

– درگیری بهتر بلوک ها نسبت به یکدیگر

استفاده از بلوک های 10 سانتی تکنووال – ایده متفاوت در اجرای دیوارچینی باغ، زمین و محوطه

7009

بلوک تکنووال با استحکام بالا، ضخامت کم و ترازبندی کامل (به خاطر داشتن فاق و زبانه ای 2 سانتی و منحصر بفرد) جهت دیوارچینی دور باغ، محوطه، زمین، سالن های تولیدی، سوله و … تحولی نو در این زمینه ایجاد نموده است.

ترکیبات این بلوک شامل سیمان، سبک دانه و نوعی مواد پلیمری دیگر می باشد که باعث گردیده از استحکام بالایی برخوردار باشد.

همچنین فاق و زبانه 2 سانتیمتری این بلوک ها باعث ترازبندی صددرصد و عدم نیاز به اجرای عملیات زیرکار از قبیل سیمان زنی یا گچ و خاک گردیده است و پس از اجرای دیوار یک مرحله اجرای سیمان نرم کافی و یا نمای مورد نظر به راحتی قابل اجراست.

بلوک تکنووال با توجه به اینکه از پایه سیمان می باشد دارای ملاتگیری بسیار عالی و مقاوم در برابر رطوبت، گرما و سرما و همچنین غیرقابل اشتعال بوده و در برابر شعله مشعل تا مدت زمان 6 ساعت مقاومت می نماید.

در هنگام اجرا اگر ردیف اول بصورت دندان موشی اجرا گردد، هر بلوک با 4 بلوک کنار خود درگیر شده که این مسئله استحکام و ایستایی بالایی را برای دیوار به وجود میآورد.

اجرای راحت دیوار و سرعت بالای اجرا (حداقل 100 مترمربع در روز) باعث کاهش هزینه ی دیوارچینی و اتمام پروژه در زمان بسیار کوتاهی می گردد.

اجرای این بلوک بوسیله چسب بلوک می باشد که در هنگام ارسال بار به میزان لازم برای مشتریان ارسال میشود که حذف هزینه خرید وحمل شن و سیمان به محل پروژه را در پی دارد.

قطر کم دیوار دلیلی مبنی بر عدم استحکام دیوار نبوده و در مقایسه با بلوکهای دو یا سه خانه سیمانی با قطر 20 سانتیمتر، بسیار محکم تر، مقاوم تر و ایستا تر می باشد. همچنین ضخامت کمتر دیوار باعث حفظ فضای مفید زمین و باغ گردیده که این مسئله در زمین هایی که دارای ارزش ریالی بالاتری هستند بسیار قابل توجه و با اهمیت می باشد.

q1
bagh
tec5