بلوک دیواری تکنووال محصولی دیگر از گروه مهندسین ساختمان فرهود است که با مشخصات فنی بسیار ویژه مورد استقبال فعالان ساخت و ساز می باشد.

t1
q1

بلوک تکنووال

این بلوک دیواری در ابعاد 50 در 25 و در دو ضخامت 10 و 15 سانتیمتر تولید می گردد.

بلوک های 10 سانتی دوجداره و بلوک های 15 سانتی سه جداره می باشند.

ترکیبات این محصول شامل سیمان، سبک دانه و نوعی مواد پلیمری است که علاوه بر سبک سازی، عایق بسیار خوب صوت، رطوبت و حرارت نیز هست.

بلوکهای ده سانتی دارای 4 سانتیمتر و بلوکهای پانزده سانتی دارای 1 سانتیمتر فاق و زبانه هستند که باعث ترازبندی صددرصد و عدم نیاز به مرحله گچ و خاک یا پلاستر زیرکار شده و همچنین سرعت اجرای بالا و درگیری عالی بلوکها نسبت به یکدیگر را در پی خواهد داشت.

این محصول توسط چسب بلوک اجرا میشود که به میزان لازم جهت مشتریان ارسال شده و کاهش هزینه خرید و هزینه حمل شن و سیمان را در پی دارد.

تکنووال دارای استحکام بالا بوده و حتی میتوان از بلوک های ده سانتی آن به عنوان دیوارهای جانبی ساختمان نیز استفاده نمود.

برای برش بلوکها و یا عبور تاسیسات به راحتی از دستگاه فرزسنگ میتوان استفاده کرد.

مزایا:

– سبک

– عایق صوت، رطوبت و حرارت

– غیرقابل اشتعال

– سرعت بالای اجرا

– تراز صددرصد و بدون نیاز به مرحله گج و خاک

– بدون جمع شدگی و نشست

– درگیری بهتر بلوک ها نسبت به یکدیگر

استفاده از بلوک های 10 سانتی تکنووال – ایده متفاوت در اجرای دیوارچینی باغ، زمین و محوطه

baghi

بلوک تکنووال با استحکام بالا، ضخامت کم و ترازبندی کامل (به خاطر داشتن فاق و زبانه ای 4 سانتی و منحصر بفرد) جهت دیوارچینی دور باغ، محوطه، زمین، سالن های تولیدی، سوله و … تحولی نو در این زمینه ایجاد نموده است.

ترکیبات این بلوک شامل سیمان، سبک دانه و نوعی مواد پلیمری دیگر می باشد که باعث گردیده از استحکام بالایی برخوردار باشد.

همچنین فاق و زبانه 4 سانتیمتری این بلوک ها باعث ترازبندی صددرصد و عدم نیاز به اجرای عملیات زیرکار از قبیل سیمان زنی یا گچ و خاک گردیده است و پس از اجرای دیوار یک مرحله اجرای سیمان نرم کافی و یا نمای مورد نظربه راحتی قابل اجراست.

بلوک تکنووال با توجه به اینکه از پایه سیمان می باشد دارای ملاتگیری بسیار عالی و مقاوم در برابر رطوبت، گرما و سرما و همچنین غیرقابل اشتعال بوده و در برابر شعله مشعل تا مدت زمان 6 ساعت مقاومت می نماید.

در هنگام اجرا اگر ردیف اول بصورت دندان موشی اجرا گردد، هر بلوک با 4 بلوک کنار خود درگیر شده که این مسئله استحکام و ایستایی بالایی را برای دیوار به وجود میآورد.

اجرای راحت دیوار و سرعت بالای اجرا (حداقل 100 مترمربع در روز) باعث کاهش هزینه ی دیوارچینی و اتمام پروژه در زمان بسیار کوتاهی می گردد.

اجرای این بلوک بوسیله چسب بلوک می باشد که در هنگام ارسال بار به میزان لازم برای مشتریان ارسال میشود که حذف هزینه خرید وحمل شن و سیمان به محل پروژه را در پی دارد.

قطر کم دیوار دلیلی مبنی بر عدم استحکام دیوار نبوده و در مقایسه با بلوکهای دو یا سه خانه سیمانی با قطر 20 سانتیمتر، بسیار محکم تر، مقاوم تر و ایستا تر می باشد.

q1
q1
q1